Nasze usługi

Modelujemy i zmieniamy ludzkie zachowania, doświadczenia, a także funkcjonowanie i procesy organizacji. W naszych projektach łączymy różne dyscypliny nauki: zarządzanie, psychologię, ekonomię, socjologię i językoznawstwo. Korzystamy z nich na każdym etapie pracy: gdy identyfikujemy potrzeby, projektujemy i wdrażamy rozwiązania oraz gdy badamy ich skuteczność.

Skontaktuj się

Poznaj naszą ofertę

Badamy

Badamy

Można opierać się na doświadczeniu, intuicji lub zgadywać i ryzykować. My działamy inaczej. Kiedy tworzymy rozwiązania – badamy ich odbiorców. Sprawdzamy, jak ludzie i firmy funkcjonują, jak podejmują decyzje, doświadczają, używają rzeczy i czego potrzebują, by lepiej działać i realizować swoje cele. Dzięki temu proponujemy skuteczne i niepowtarzalne produkty, usługi i strategie rynkowe.

Współczesny świat składa się z niezliczonych ekosystemów. Branże, rynek pracy, opieka zdrowotna, edukacja, mieszkalnictwo szczególnie mocno wpływają na siebie nawzajem. W EGO obserwujemy, analizujemy i wyjaśniamy procesy społeczne i gospodarcze. Prowadzimy także ewaluacje polityk publicznych, które wspierają rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności, rozwój infrastruktury i polityki społecznej na poziomie krajowym i regionalnym.

Odkrywamy i testujemy AI

Sztuczna Inteligencja zmienia sposób w jaki żyjemy i pracujemy. Wiele osób ma obawy związane z AI i zmianami jakie ze sobą niesie.

W EGO staramy się wykorzystywać generatywną sztuczną inteligencję jednocześnie zachowując zasady etyczne i naukowe. Naszą misją jest by ludzie na wszystkich stanowiskach uczyli się współpracy z AI, która pomoże ich zadania uczynić prostszymi i szybszymi do wykonania.

W tym celu prowadzimy szkolenia, warsztaty i wykłady, które w przystępny sposób wprowadzają początkujących w świat Sztucznej Inteligencji, a także pomagają poszerzyć wiedzę osobom bardziej zaawansowanym.

Również tworzymy i testujemy nasze własne AI, które pomaga zarządzać danymi i podejmować decyzje w administracji.

Praktykujemy i usprawniamy usługi

Projektujemy i testujemy 

Poświęcamy dużo czasu, aby dogłębnie zrozumieć problem, jego kontekst oraz potrzeby i motywacje klientów. Organizujemy panele ekspertów, sesje kreatywne, strategiczne i implementacyjne zarówno dla klientów, jak i użytkowników produktów i usług. Tworzymy prototypy, robimy testy. Wszystko po to, by przekształcić dobre pomysły w genialne rozwiązania. Nie tylko spełniamy oczekiwania naszych klientów. Współtworzymy z nimi rozwiązania, które są dostępne, intuicyjne, ergonomiczne, zrównoważone i użyteczne.

Robimy testy i eksperymenty

Rozwijamy innowacyjność w organizacjach

Wiele organizacji czuje rosnącą presję związaną z dynamicznymi zmianami w ich otoczeniu. Chcą dostrzec szansę na pozytywne zmiany w społeczeństwie i chcą się do nich przyczynić. EGO pomaga organizacją, dostosować ich sposób działania, żeby tworzyć innowacyjne rozwiązania, które zostaną przyjęte przez klientów. Doradzamy, jak mądrze korzystać z nowoczesnych technologii, jak zarządzać innowacjami i jak odpowiadać na zmieniające się trendy.

Rozpocznij współpracę z nami!