Wydarzenia

Gen AI na Makroregionalnym Forum Doświadczeń

-

Czas czytania: ok 1 minuta

Bardzo miło wspominamy nasze zaangażowanie w prowadzeniu warsztatów „Zastosowania generatywnej sztucznej inteligencji (Ai Gen) w partnerstwach samorządowych”, podczas Makroregionalnego Forum Wymiany Doświadczeń, organizowanego przez Centrum Wsparcia Doradczego.

🔍 W prezentacji skupiliśmy się na wykorzystaniu Ai Gen do zwiększenia produktywności pracowników samorządów, odnosząc się do badań przeprowadzonych przez Boston Consulting Group, MIT oraz Uniwersytetu Stanforda. Szczególny nacisk położyliśmy na integrację GPT-4 i innych rozwiązań w codzienne zadania.

Podczas warsztatów, uczestnicy tworzyli innowacyjne koncepcje wirtualnych asystentów. Te rozwiązania miały na celu nie tylko wspieranie obsługi mieszkańców, ale również ułatwianie pracownikom realizacji rutynowych zadań. Pojawiły się także ciekawe koncepcje monitorujące dobrostan dzieci w szkołach.

🌐 To wydarzenie stało się doskonałą platformą do wymiany doświadczeń i zgłębiania możliwości AI w usprawnianiu operacji i usług publicznych.

Porozmawiajmy na temat Twojego projektu:

Bartosz Ledzion
Projektant usług i badacz Ekspert ds. wykorzystania AI w badaniach

E-mail: b.ledzion@evaluation.pl

Rozpocznij współpracę z nami!