Aktualności

Warsaw Gov Jam!

-

Czas czytania: ok 1 minuta

Warto być w tym „dżemie”. W projektowaniu najważniejszy jest użytkownik

Chcesz nauczyć się korzystać z nowych metod i narzędzi projektowych? A może chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami i zrobić coś dla poprawy usług publicznych? Już 18 i 19 listopada dołącz do Warsaw Gov Jam!

Wydarzenie organizujemy wspólnie z Uniwersytetem SWPS. Warszawskie spotkanie jest częścią międzynarodowej akcji Big Jam Week http://globaljams.org . W 2012 roku zainicjował ją rząd Australii. Dziś łączy ona urzędników, innowatorów i projektantów z całego świata.

W tym roku jednocześnie jamować będą drużyny m.in. z Kanady, Rosji, Kazachstanu, Stanów Zjednoczonych, Austrii, Niemiec, Meksyku i Polski. Uczestnicy podejmą 48-godzinne wyzwanie, którego celem będzie poprawa użyteczności i funkcjonalności rozwiązań dla sektora publicznego. Wszyscy otrzymają to samo zadanie. Jednak, jak je zinterpretują i jakie rozwiązania stworzą, zależy tylko od nich i ich pomysłowości. Pracować będą metodą service design, czyli zbadają potrzeby i oczekiwania użytkowników, i na ich podstawie opracują swoje projekty.

Jeśli więc chcesz zdobyć nowe doświadczenia, nauczyć się stosować metodologię service design w praktyce i wykorzystać swój kreatywny potencjał, dołącz do nas. To będzie dobrze spędzony czas!

Warsaw Gov Jam odbędzie się w formie online.

Rejestracja: https://tiny.pl/9cmjj

Rozpocznij współpracę z nami!