Aktualności

Warsztat: Zastosowanie AI w ewaluacji – dwudniowe szkolenie [Wyprzedany]

-

Czas czytania: ok 2 minuty

21-22.03 2024 Katowice

Stajemy na progu rewolucji w dziedzinie badań ewaluacyjnych, gdzie generatywna sztuczna inteligencja otwiera nowe horyzonty. Nasze szkolenie to nie tylko kurs, to laboratorium idei, gdzie wspólnie będziemy eksplorować i wprowadzać innowacje AI w praktykę. Dołącz do nas, aby na własnej skórze doświadczyć, jak AI może usprawnić i wzbogacić Twoją pracę, a przy tym służyć społeczności zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i rzetelności. To czas, aby wziąć udział w kształtowaniu przyszłości i odkryć, jak elastyczne narzędzia AI mogą być kreatywnie zastosowane w Twojej codziennej pracy.

Podczas szkolenia odkryjesz, jak AI może ułatwić realizację przeglądu źródeł, jak precyzyjnie formułować zakres zamówienia, opracowywać narzędzia badawcze, a także jak tworzyć syntezę wniosków i rozwijać i efektywnie komunikować rekomendacje.

Nasze doświadczenie

W 2023 roku przeprowadziliśmy projekty edukacyjne związane z adaptacją Ai do badań i działań administracji publicznej, obejmujące:

  • szkolenia dla IZ FENG w zakresie wykorzystania Ai w działaniach monitoringowych i wdrożeniowych, mające na celu zwiększenie produktywności pracowników,
  • wykłady o zastosowaniu Ai w ewaluacji podczas posiedzeń GS FERS i GS FENG,
  • warsztaty dla pracowników samorządów o wykorzystaniu Ai, w ramach wydarzenia PIM Alumni Banku Światowego oraz Forum Wymiany Doświadczeń projektu CWD 2023 Funduszu Współpracy.

Firmowo wdrożyliśmy Ai do badań i projektowania usług, zdobywając cenne doświadczenia, które dzielimy się z uczestnikami szkoleń.

Pracujemy też od 5 miesięcy nad botem „researcherem”, ułatwiającym przegląd i pozyskiwanie informacji z raportów ewaluacyjnych.

Prowadzący szkolenie: Bartosz Ledzion

Szczegółowa agenda szkolenia znajduje się tutaj: (link).

Każdy uczestnik otrzyma dedykowane stanowisko z zainstalowanymi aplikacjami AI.

Szkolenie rozpocznie się przy zgłoszeniu min. 9 uczestnikach/uczestniczkach – zapraszamy do rejestracji!

Zapisz się 👇 (szkolenie wyprzedane)

[Link do rejestracji]

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Alicja Wolanin e-mail a.wolanin@evaluation.pl

Rozpocznij współpracę z nami!